Aktualitet Vrasja te Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë autori i dytë i...

Vrasja te Uji i Ftohtë, arrestohet në Kapshticë autori i dytë i dyshuar

82
0
Shpërndaje

Arrestohet në Kapshticë autori i dytë i vrasjes së 20 prillit në Vlorë, ku mbeti i vdekur 33-vjeçari Ergys Gjioveshaj dhe u plagosën tre të tjerë.

Policia kufitare ka vënë në pranga Eljaso Çela, 23 vjeç nga Tirana, i cili ishte duke u kthyer nga shteti grek.

Çela ishte shpallur në kërkim si autori i dyshuar i ngjarjes së rëndë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e 20 prillit në një lokal në zonën e Ujit të Ftohtë.

Policia vuri në pranga të nesërmen e krimit Gani Tozjan, i cili pranoi autorësinë.

Gjithçka kishte nisur për konflikte banale, për një shuplakë.

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in