Extra 6-vjeçarja që konsiderohet vajza më e bukur në botë (FOTO)

6-vjeçarja që konsiderohet vajza më e bukur në botë (FOTO)

Një modele e vogël ruse konsiderohet nga fansat e saj në Instagram, aty ku ka më shumë se 22 000 ndjekës, si vajza më e bukur në botë.

Alina Yakupova, 6-vjeçarja nga Moska, është bërë e famshme pasi ka qenë pjesë e fushatave publicitare të markave si Monnalisa Kids, Yudashkin kids dhe Gloria Jeans.

Gjithashtu, ka realizuar sete fotografike për revistat e modës si Instyle dhe Grazia.