Extra 61 vjeç, por Sharon Stone pozon topless dhe është seksi (FOTO)

61 vjeç, por Sharon Stone pozon topless dhe është seksi (FOTO)

Ajo konsiderohet si një nga ikonat seksi të Hollivudit.

Madje, edhe tani që është 61 vjeç.

Pavarësisht moshës, Sharon Stone tregon se mbetet ende një femër seksi.

Aktorja e njohur ka guxuar të pozojë topless madje, për “Vogue Portugali”, duke imituar edhe disa nga skenat e nxehta të filmit “Basic Instinct”.