Extra A merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu...

A merr më shumë se 7 mijë euro në muaj? Blendi Fevziu tregon sa e ka rrogën

Moderatori, Blendi Fevziu së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin “3 shat” me Romeon, Donaldin dhe Borën dhe prej ditësh në media është komentuar për rrogën që merr nga emisioni “Opinion”.

Blendi i ka lënë të gjithë pa fjalë teksa mbrëmjen e djeshme ka zbuluar se paguhet më shumë se 7000 euro.

Bora: Je gazetari politik më i paguar në Shqipëri?

Blendi: Nuk e di, nuk i di rrogat e të tjerëve realisht.

Bora: Po mirë a merr më shumë se 7000 euro në muaj?

Blendi: Po i marr.

Bora: A të ngelet ndonjë lekë pas shpenzimeve mujore që ke?

Blendi: Pa dyshim që më ngelet.