Aktualitet Akuzat e LSI-së, reagon Tahiri: Fronti i së keqes nuk na ndal...

Akuzat e LSI-së, reagon Tahiri: Fronti i së keqes nuk na ndal dot

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka reaguar pas akuzave të Vangjel Tavos dhe Lefter Kokës të LSI-së se Policia e Shtetit merr pjesë në kultivimin e kanabisit.

Tahiri ka postuar një sondazh në “Facebook” ku Policia del ndër institucionet ku qytetarët kanë më së shumti besim.

16266184_10212291200735548_8777471956057483507_nAi shkruan se “fronti i së keqes nuk e ndal dot” punën e policisë.

“Për të tretin vit rradhazi, Policia e Shtetit institucioni me i besuar në vend, sipas studimit të organizuar nga BE.

E megjithatë, ka ende shume punë për të bërë, bashkë me qytetarët.

#policia qe duam

#fronti i se keqes nuk na ndal dot”, shkruan Tahiri.