Politika Alibeaj: Saimir Tahiri është i zhytur në vorbullën kriminale!

Alibeaj: Saimir Tahiri është i zhytur në vorbullën kriminale!

65
0
Shpërndaje

Deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, përgjatë një prononcimi për mediat ka deklaruar se qeveria aktuale nuk jep garanci se do të luftojë krimin.

Kjo qeveri nuk jep garanci se do të luftojë krimin. Përfshirja e policisë me trafikun e drogës tregon se nuk ka shpresë. Saimir Tahiri i zhytur në vorbullën kriminale. Ai po bën vetë policin, prokurorin dhe Gjykatësin. Ky potencial nuk mund të luftohet nga Edi Rama. Sot duhet krijuar një qeveri antimafja”, deklaron Alibeaj.

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in