20/11/2018
Authors Posts by American Eye

American Eye

31305 POSTS 0 Komente

Ambasada e SHBA: Presim përparim të sundimit të ligjit, të zbatohet...

Ambasada e SHBA në Tiranë përmes një postimi në rrjetet sociale ka vlerësuar arritjet e deritanishme në Drejtësi, si dënimi i Emiljano Shullazit, por...

Kthimi i Ivan Dragos! Çfarë ka bërë në 33 vitet e...

Personazhi rus, i luajtur nga aktori Dolph Lundgren, do të jetë mes protagonistëve të “Creed 2”, sipas “spin off” të sagës së Rocky Balboas Nëse...

Marotta është zikaltër, zbulohet plani për titull i Interit

Beppe Marotta është kthyer në Itali pas vizitës në Kinë, ku ka takuar pronarët e Interit (grupi Suning), ndërsa është mjaftuar me një batutë...

Fasssone: Presidenti e donte Ronaldon te Milani, pse i thashë “jo”

Ende e lëndon shkarkimi nga Milani në verë, pas një sezoni që, për fat të keq, për të, tifozët dhe klubin kuqezi nuk ishte...

Ceferin e Agnelli: Nuk do të ketë Superligë europiane

Në kontinentin e vjetër nuk do të ketë “Superligë Europiane”. Ata që e pohuan këtë me siguri ishin presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin, si...

Gjibraltari bëhet çështje, Spanja kërcënon me votë kundër paktit të Brexit

Kryeministri spanjoll Pedro Sánchez ka thënë se Spanja do të refuzojë marrëveshjen e Brexit për largimin e Britanisë së Madhe nga BE, nëse nuk...

Kongresi amerikan ndryshon rregulloren për lejimin e shamisë

Kongresi amerikan pritet të ndryshojë rregulloren e brendshme, me iniciativë të një parlamentareje myslimane, për lejimin e mbajtjes së shamisë myslimane në sallën gjysmërrethore...

Ibra pranon edhe kontratë 6-mujore. Tani pret telefonatën e Milan

Zlatan Ibrahimoviç dëshiron Milanin. “La Gazzetta dello Sport” nuk ka asnjë dyshim për këtë dhe zbulon se si suedezi, vetëm për t’u kthyer te...

Fotoja e tifozit të vogël të River-it që preku tërë botën

Vogëlushi Renzo është një fans i madh i skuadrës së River Plate-s. Ai ka një dëshirë të madhe, të mund të jetë në stadiumin...

“Final four”, datat dhe stadiumet e katër sfidave të fundit

Holanda, Zvicra, Portugalia dhe Anglia. Janë këto katër skuadrat fituese të grupeve respektive në Ligën A të Nations League, që do të kërkojnë të...