24/03/2019
Authors Posts by American Eye

American Eye

6885 POSTS 0 Komente

Shkodër/ Vranë shokun për një kapele, 20 vite burg për dy...

Gjykata e Shkodrës ka shpallur fajtorë dhe ka dënuar me burg dy të rinjtë Elvis Hoxhaj dhe Ditmir Arifin për vrasjen në vitin 2017...

Zakonet më të këqija të shenjës së Gaforres

Gaforrja sheh shumë TV: Me shumë mundësi, nëse jeni Gaforre, jeni i varur nga Netflix. Një mbrëmje në shtëpi nën shoqërinë e televizorit është...

U ndanë në fëmijëri, fati i ribashkon pas 70 vitesh

Dy të moshuara që humbën kontaktin për 70 vite më në fund janë ribashkuar. Nora Boardman dhe Eileen Gill, krejt rastësisht u zhvendosën për të...

Djegia e mandateve, Soreca: Paqartësia do zgjasë më shumë se ç’kemi...

Ambasadori i delegacionit të Bashkimit Europian, Luigi Soreca komentoi sot situatën pas dorëzimit të mandateve nga deputetët e opozitës Luigi Soreca: "Javën e kaluar thashë...

Balluku inspekton rrugën e Rinasit: Ndërhyrje e menjëhershme për të eliminuar...

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, në kuadër të Strategjisë Kombëtare për Sigurinë Rrugore, zhvilloi një inspektim në aksin rrugor kthesa e Kasharit-Aeroporti...

10 urat më të rrezikshme në botë: Do të guxonit të...

Urat prej litari duken një improvizim i njerëzve për të mundësuar lidhje në kushte të vështira, por ato përveç se të rrezikshme ofrojnë një...

Junker ndërpret fjalimin, i hap telefonin gruas në mes të konferencës...

Presidenti i Komisionit Evropian Zhan Klod Junker është i njohur për veprimet e tij jo të zankonshme në daljet publike. Në një samit të rëndësishëm...

Çfarë po ndodh me rezervat e arit në botë? Në tregun...

Po rikthehet “gold standard”! Ari në bilance bëhet monedhë. Ngjarja që pritet me 29 mars Për herë të parë në 50 vite, Bankat Qendrore...

Fqinjë të vështirë: BE dhe Liga Arabe

Do ende kohë që të krijohet një partneritet i vërtetë midis europianëve dhe arabëve. Diferencat janë të mëdha, megjithatë BE dhe Liga Arabe u...

Bebe Rexha, sherr me të atin: Boll publikove pornografi! Më vjen...

Kënga e fundit e Bebe Rexhës nxiti shumë polemika për shkak të përmbajtjes së saj. Këngëtarja shfaqet në disa skena puthjesh me femra e meshkuj...