21/08/2019
Authors Posts by American Eye

American Eye

13073 POSTS 0 Komente

Kujdes! Për të joshur duhet zgjuarsi

Një studim ka konfirmuar se për të tërhequr një mashkull, më shumë sesa veshja dhe pamja e fytyrës, vlen personaliteti dhe ndjenja e humorit. Bukuria...

Mediat greke: Një biznesmen shqiptar i naftës, “truri” i rrjetit ndërkombëtar...

Një shqiptar rezulton të jetë “truri” i rrjetit ndërkombëtar të drogës që u shkatërrua nga policia greke, i cili është arrestuar së bashku me...

Meta përdor edhe Greqinë kundër Ramës

Kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta, në një intervistë dhënë për televizionin grek “STAR” flet për fushatën zgjedhore në Shqipëri dhe për arsyet pse LSI...

Moti prishet në fundjavë, masa të freskëta ballkanike (VIDEO)

Fundjava parashikohet të jetë më e freskët për vendin. Pas pasditeve të nxehta, këtë fundjavë vendi ynë përfshihet nga një masë ajrore e freskët...

Majko mbështet ministrin Demiraj: Rama e kaloi cakun me deklaratën për...

Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko ka mbështetur deklaratën e Ministrit të Brendshëm Dritan Demiraj për Policinë e Shtetit dhe është përpjekur të “shfajësojë”...

Leonardo Di Caprio kthen statujën Oscar

Autoritetet amerikane kanë marrë në dorëzim nga aktori Leonardo Di Caprio statujën “Oscar” të Marlon Brando dhe objekte të tjera më vlerë që posedoheshin...

Demiraj: Policët që bëjnë fushatë dënohen me burg

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama që policët të angazhohen në fushatë pas punës, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj. Ai tha se...

Deklarata e fortë e Bashës: Nëse nuk realizoj programin, iki nga...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka bërë një premtim të fortë lidhur me të ardhmen e tij politike. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”,...

Trump anulon marrëveshjen e Barak Obamës me Kubën

Presidenti Donald Trump ishte sot në Majami të Floridës, ku shpalli planet për të shfuqizuar disa elementë të marrëveshjes historike SHBA-Kubë për normalizimin e...

CIA: Shqiptarët, popull me moshë të re

Monako është vendi më i vjetër në botë përsa i përket moshës mesatare, ndërsa Shqipëria renditet e 96-ta, me një moshë mesatare 32.5 vjeç. Monako...