11/08/2020
Authors Posts by American Eye

American Eye

29897 POSTS 0 Komente

Rama paralajmëron: Çelja e negociatave me Maqedoninë para Shqipërisë, e dëmshme...

Kryeministri Edi Rama paralajmëron vendet e Bashkimit Europian se do të jetë e dëmshme për rajonin nëse nisin bisedimet e pranimit për Maqedoninë e...

Aktori i Hollivudit tregon për darkën e tmerrshme me Donald dhe...

Woody Harrelson ka folur për mënyrën sesi u detyrua të pijë marijuanë për të duruar një darkë të tmerrshme me Donald Trump dhe gruan...

Shqiptarët e “dëshpëruar” punonin në fermat e kanabisit, dëshmia: Më kërcënuan...

Tre shqiptarë “të dëshpëruar” vendosën të punojnë në fermat e kanabisit në Hull për të shlyer borxhet e tyre, pas kontrabandimin në  Britani të...

Meta kthen edhe koncesionin për aksin “Porti i jahteve-Orikum-Dukat

Presidenti Ilir Meta dekretoi sot (9 gusht) kthimin në kuvend të koncesionit për projektimin, ndërtimin dhe mirëmbajtjen e rrugës “Porti i jahteve – By-Pass...

Horoskopi, e premte 9 gusht 2019

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të...

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni kurrë në Europë!

Londra, “ju lutem, thoni ju lutem” A e keni parasysh atë gjë të jashtëzakonshme sa i përket formës që e ka bërë të famshëm stilin...

Cigaret elektronike shkatërrojnë mushkëritë

Shumë adoleshentë kanë përfunduar në spital për shkak të përdorimi të cigareve elektronike. Zyrtarët e departamentit të shëndetësisë në dy shtete të SHBA-ve, po...

Bie miti: Kafeja përpara se të shkoni në shtrat nuk ndikon...

Pirja e kafesë përpara se të shkoni në shtrat nuk ndikon në cilësinë e gjumit dhe kjo hedh poshtë atë që kemi menduar deri...

Tension brenda qeverisë italiane, paralajmërohen zgjedhje të parakohshme

Italia duket se do të shkojë drejt zgjedhje të parakohshme. Orët e fundit ka pasur tensione dhe shkëmbime akuzash mes aleatëve të qeverisë. Pasditen...

Filmi i ri i “Home Alone”: Kevin tallet me vendimin e...

Disney njoftoi planin e tij për të ribërë një numër filmash të njohur përfshirë edhe komedinë jashtëzakonisht të suksesshme “Home Alone”. Pas këtij lajmi që...