04/06/2020
Authors Posts by American Eye

American Eye

27078 POSTS 0 Komente

Nata e dytë e protestës së opozitës (FOTO)

Opozita ka hyrë në ditën e tretë të protestës së saj dhe të qëndrimit tek çadra e ngritur para Kryeministrisë. Kjo është gjendja brenda çadrës...

Horoskopi, e hënë 20 shkurt 2017

Dashi Konfigurimi i yjeve do të jetë shumë i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në çift. Mirëkuptimi dhe bashkëpunimi do mbizotërojë gjate gjithë...

Ilda Bejleri rrëfen kritikat e prindërve për skenat erotike

Ilda Bejleri ka mahnitur me skenat në spotin më të ri të DigitAlb që u shfaq me rastin e Shën Valentinit. Moderatorja e mirënjohur...

Berisha në protestë me atlete, cili është mesazhi që dha sipas...

Ish-kryeministri Sali Berisha tërhoqi jo pak vëmendjen e mediave gjatë protestës së djeshme të opozitës. Jo vetëm për faktin që turma entuziazmohet disa herë më...

Renzi jep dorëheqjen nga kryesimi i partisë

Ish-kryeministri italian, Matteo Renzi dha sot dorëheqjen nga kryesimi i Partisë Demokrate (PD), me shpresën për të rimarrë kontrollin e këtij formacioni të qendrës...

“Meta s’bën aleancë me Bashën. Debati është do dalë vetëm, apo...

Analisti Andi Bushati teksa foli në “Rubrikën e Opinionit” në studion e lajmeve në News24 u shpreh skeptik me efektivitetin e protestës së tejzgjatur...

Rama për protestën e PD: Çadra, strehë për t’u mbrojtur nga...

Kryeministri Edi Rama ia ka dedikuar javor protestës së organizuar një ditë më parë nga opozita me kërkesën për zgjedhje të lira e të...

KODET SEKRETE: 10 numrat më domethënës në Bibël

Bibla e Shenjtë është libri më i lexuar gjerësisht në botë. Është një burim inspirimi për shumë dhe më së shumti një burim i...

“Po planifikonte dasmë”, kush ishte vajza që vdiq sot në Elbasan...

Pak orë më parë, në një aksident tragjik në Elbasan, humbi jetën 20-vjeçarja Kamela Hamiti dhe u plagosën 4 persona të tjerë. Aksidenti ndodhi si...

Asnjë nga të arrestuarit nuk morën pjesë direkt në grabitjen e...

Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto momente për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që ka...