11/07/2020
Authors Posts by American Eye

American Eye

28666 POSTS 0 Komente

“Skenari rumun” / PD nuk do të ikë nga sheshi pa...

Ashtu siç pritej demokratët kanë vendosur të mos largohen më nga sheshi përpara kryeministrisë. Këtë e ka bërë të ditur Lulzim Basha, i  cili tha...

Si u kap anëtari i bandës së grabitësve, Admir Çerpja

Policia ka dhënë detaje në lidhje me arrestimin e Admir Çerpja, një nga organizatorët e grupit të grabitjeve me armë të vlerave monetare në...

E rrallë në Spanjë, 64-vjeçarja lind binjakë

Një grua 64- vjeçe, ka lindur binjakë, një vajzë dhe një djalë, në Burgos në veri të Spanjës. Lajmi bëhet i ditur nga mediat...

Pse rrezikon të ngecë Vettingu

Vetëm 29 aplikantë nga 192 gjithsej plotësojnë kriteret për organet e Vettingut, komisionin e pavarur e kualifikimit, kolegjin e apelimit dhe komisionin publik. Kjo...

Rikthehet dashuria e parë e shqiptarëve, Nokia 3310

Telefoni legjendar, një ndër më të fortit dhe më të dashurit për shqiptarët dhe jo vetëm, Nokia 3310, do të rikthehet! Ky telefon nuk do...

Lori Hoxha: Këtë gjë kam bërë për bukurinë, por është e...

Blogerja e njohur Lori Hoxha e cila numëron qindra mijëra ndjekës në rrjetin social Instagram, ka dalë sërish live për t’iu përgjigjur pyetjeve të...

Luis Figo i zgjat duart deri në fund…

Gruaja e tij suedeze është superseksi, me me një dekolte të tepruar mbi shpinë dhe ish-futbollisti nuk reziston. Kështu është fotografuar Luis Figo nga ‘blic’-et...

Himni i Europianit bëhet edhe film

This one’s for you”, himni i “Francë 2016”, tashmë është bërë edhe film, ku në të flasin më së miri pamjet emocionuese, ku nuk...

Rama reagon për protestën e opozitës, ja çfarë thotë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në Facebook për protestën e opozitës, Duke publikuar një video live nga protesta, Rama shkruan për ndryshimin mes qeverisë...

Nis protesta, Basha e Berisha nisen drejt kryeministrisë

Ka nisur zyrtarisht protesta e opozitës. Kreu i PD-së Lulzim Basha, i shoqëruar nga ish-kryeministri Sali Berisha e mijëra protestues janë nisur për në sheshin...