23/01/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

36637 POSTS 0 Komente

Ajo mund të shkojë me këdo, ai duhet t’i qëndrojë besnik

Një çift të rinjsh anglezë kanë vendosur të kenë një marrëdhënie shumë të çuditshme me njëri-tjetrin. Ajo mund të shkojë me kë të ketë qejf,...

Ambasada Amerikane ka një lajm të rëndësishëm për të gjithë ata...

Ambasada Amerikane ka publikuar një lajm të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të ikin në Amerikë me anë të vizës. Sipas njoftimit publikuar...

Gabimi fatal i “dorëlëshuarit” Xhyli që zbuloi bandën e grabitësve

Prokuroria dhe Policia kanë rënë në gjurmët e grupit të strukturuar kriminal që grabiste makinat me valuta të bankave të nivelit të dytë në...

Sa të zjarrtë jeni sipas shenjës së Horoskopit

Dashi Sensualiteti. Plutoni të mbikëqyr duke të lejuar një sensualitet direkt, pa komplekse dhe aspak artificial. Gjithmonë ka vend për të rejat, të cilat stimulojnë...

Juventusi, rekord në Europë: 1 vit pa asnjë barazim

Çfarë është barazimi në futboll, si rezultat? Një gjë është e sigurt, mos pyet Juventusin. Bardhezinjtë nuk firmosin një “X” në kampionat prej 36 ndeshjesh...

Grabitja në Rinas/ Si u formua grupi prej 8 vetash, rolet...

Tetë personat e dyshuar si të përfshirë në grabitjet e parave të bankave gjatë transportit të tyre për në aeroportin e Rinasit, të ndodhura...

Edi Rama përshëndet largimin e dy drejtorëve të rëndësishëm

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur largimin e dy drejtorëve, Alket Hysenit nga posti i Parandalimit të Pastrimit të Parave dhe Arben Seferaj i Sigurimit...

Qytetarë të shitur apo opozitë impotente?

Opozita ka paralajmëruar se ditën e shtunë do të protestojë përpara kryeministrisë për situatën që po kalon vendi. Edhe pse nuk ka një kauzë të...

Shpëtim Duro merr drejtimin e Flamurtarit

Ashtu si ishte paralajmëruar që dje, Shpëtim Duro ka marrë drejtimin e Flamurtarit. Në këtë mënyrë, ka marrë fund epoka Mezani, i cili largohet pas...

Tjetër dorëheqje në kryeministri, ikën drejtori i DSIK-së

Një tjetër dorëheqje në kryeministri. Edhe drejtori i Sigurimit të Informacionit të Klasifikuar ka paraqitur letrën e dorëheqjes ditën e sotme. Arben Seferi i ka...