17/04/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

39793 POSTS 0 Komente

Rriten frikshëm shifrat e divorcit, Shqipëria po hyn ndër vendet me...

Divorci është një proces i gjatë, i lodhshëm, i kushtueshëm dhe shpeshherë me pasoja të rënda shoqërore. Por, gjithnjë e më shumë martesa po...

Horoskopi, e premte 29 shtator 2017

Dashi  Ka rrezik që jeta juaj në çift të jetë shumë monotone gjatë kësaj dite dhe kjo do iu mërzitë pa masë. Mos e lëshoni...

Analiza e The Economist: Kush e udhëheq në të vërtetë Evropën?

Kush e udhëheq Evropën? Në fillim të këtij viti, përgjigja ishte e qartë. Angela Merkel po shkonte në mënyrë të pandalshme drejt një fitoreje...

E kërrusur dhe me atlete të zgjidhura, zbardhet dëshmia e vajzës...

Enertila Beqja, vajza që dyshohet se mashtroi 30-vjeçarin Brahush Ahmetaj me një profil të rremë në Facebook duke i marrë 6 milionë lekë mallra,...

“Telefonatë mes Borissov dhe Ramës për njohjen e minoritetit bullgar në...

Agjencia Bullgare e Lajmeve raporton sot se kryeministri i vendit, Boyko Borissov, ka zhvilluar një telefonatë me homologun e tij shqiptar, Edi Rama, përmes...

Skenar filmash/ Si durrsakja i zhvati 60 milionë lekë drejtorit të...

Vajza nga Manza e Durrësit josh me anë të rrjetit social djalin nga fshati Kullë duke i zhvatur mbi 60 milionë lekë në harkun...

Shpresa dhe thika

Një djalë 21-vjeçar vritet për një karikues celulari. Një tjetër vritet për gërvishtje makine pa dashje, në një bar, grindja nis se përse njëra...

Kini kujdes nga njerëzit që e pinë kafen pa sheqer…

Disa njerëz e kanë të pamundur që të nisin ditën pa pirë të paktën një kafe. Ndoshta iu është bërë psikologjike që duhen patjetër ta...

Cili është grupi i fuqishëm kriminal i zonës Mirditë-Shkodër që i...

Në të katër ngjarjet e rënda kriminale që kanë ndodhur në qytetin e Elbasanit, të gjitha kamerat e sigurisë, si ato në varësi të...

Dobësimi i Merkelit është lajm i keq për Ballkanin

Një Angela Merkel e dobësuar në elektorat nënkupton një Gjermani më të dobët dhe më pak të guximshme - e cila nuk do t’i...