01/08/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

43433 POSTS 0 Komente

Largimi i Sokol Ballës si “lajm pozitiv”

Sokol Balla nuk do të jetë më drejtor i lajmeve në Top Channel, duke i hapur rrugë një politike të re editoriale në këtë...

Rama tregon si i ka lindur dëshira për të veshur “shallvare”

Pasi foli gjatë për marrëdhëniet e tij me mediat, të cilat se fundmi i krahasoi të besueshme aq sa gjykatat në Shqipëri, kryeministri Edi...

“Do të të thyej brinjët”, imami Armand Ali tregon momentet e...

Imami Armand Aliu u shpreh se pasi u thirr për t’u marrë në pyetje pasi në Facebook u kërkoi besimtarëve myslimanë të mos festojnë...

Kush ishin templarët? Historia e kalorësve të famshëm dhe thesari i...

Themeluar në vitin 1118 nga aristokrati Hygo di Payns, në respekt te kërkesës së San Bernardo di Chiaravalle në përfundim të kryqëzatës së parë. Urdhri...

Horoskopi, e hënë 13 nëntor 2017

Dashi Për shkak të ndikimit të Marsit, do të përjetoni momente tensioni në familje. Bëni kujdes! Nëse duhet të bëni diçka që kërkon përkushtim dhe...

Sherri në Kuvend/ Braçe: Xhaketa ime kushton 100 mijë lekë, ju...

Deputetët e opozitës kanë braktisur debatin në Komisionin e Ekonomisë, pas një sherri mes kryetarit Erion Braçe dhe deputetit të PD, Agron Shehaj. Përplasja mes...

“Të del koha për të bërë seks?” Përgjigja e sikletshme e...

Erjon Veliaj ishte i ftuari i parë i Roza Latit në programin e ri “Why Not” në Ora News. Qytetari i parë i Tiranës ju...

Manastirliu nga Dibra: Qendra Kastriot është një qendër model e kujdesit...

Ditën e sotme Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale znj.Ogerta Manastirliu vizitoi Qendrën Shëndetësore Kastriot në Qarkun e Dibrës e cila është e sapo...

Rama: Administrata ka parazitë që s’ua kërcet për qytetarët

Kryeministri Edi Rama është ndalur këtë mbrëmje në qytetin e Burrelit, ku zhvilloi një takim për platformën bashkëqeverisëse. Rama u ndal sërish tek administrata, ku tha se...

Themelohet shoqata kulturore “Çermenika”

Zona e Çermenikës në Librazhd nga sot e tutje do të përfaqësohet nga një shoqatë. Në ambientet e Muzeut Kombëtar me pjesëmarrjen e qindra qytetarëve...