27/10/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

46033 POSTS 0 Komente

“Britanikë, për interesin e gjeneratës së ardhshme të rimendoni daljen nga...

Para votimit në Londër për marrëveshjen e Brexit që kryeministrja, Theresa May arriti me BE, 100 deputetë të Parlamentit Europian i drejtohen me një...

Greqi/ Vritet në burg shqiptari që porositi atentatin ndaj avokatit grek...

Një shqiptar është vrarë në burgun e Koridalosit në Greqi, ku sapo ishte transferuar. Ai është Albert Bako dhe sipas të përditshmes “Protothema“, u vra...

15 pistoletat më të mira në histori dhe karakteristikat e tyre...

GLOCK 17 – pistoletë gjysmë-automatike me konstrukt polimer, prodhuar nga Glock Ges.m.b.H., Deutsch-Wagram, Austri. Hyri në shërbimin të ushtrisë dhe policisë austriake nga viti...

Një gotë nga fundi i detit! Njihuni me verën që ruhet...

Ai e mban verën e tij të gazuar disa dhjetëra metra në fund të detit, pasi në kë të mënyrë ajo nuk vjetrohet kurrë...

Veza… që theu rekordin e Kylie Jenner

Ishte pikërisht një vezë, një vezë e kuqe në një sfond të bardhë, ajo që i rrëmbeu Kylie Jenner fronin e fotos më të...

“No more fake state”, Meta i përgjigjet Ramës

Presidenti Ilir Meta i ka kthyer përgjigje Kryeministrit Edi Rama, duke i thënë se është në krye të detyrës. “Presidenti në krye të punës. Për...

Nuk bëni seks?! Ja 5 pasojat negative për shëndetin

Të gjithë mund të pajtohemi me faktin se seksi është aktivitet i mahnitshëm, por shumica prej nesh kalojmë në faza ku mungesa e aktivitetit...

Camila Cabello, mbretëresha e re e muzikës, zbret nga froni Adele

Camila Cabello është mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e famshme e saj 'Havana' është shpallur kënga më e dëgjuar e një...

Tarifat e fakulteteve, Ahmetaj: Kush e ka paguar të plotë i...

Arben Ahmetaj, ministri ende në detyrë i Financave ka sqaruar studentët në lidhje me tarifat e reja në Fakultete. Gjithashtu ai foli edhe për bursat,...

Përpjekja e fundit e May: Më shumë gjasa të mos ketë...

Kryeministrja Theresa May po bën një përpjekje të çastit të fundit, për të bindur deputetët të mbështesin planin e saj të “Brexit”-it, ndërkohë që...