01/08/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

43433 POSTS 0 Komente

Grabitja në Rinas, sot banka shoqëroi paratë sërish me të njëjtën...

“Sot më datën 10 shkurt 2017 me gjithë ngjarjen e ndodhur përsëri banka ka shoqëruar vlera monetare me Jaguar e cila nuk plotëson kriteret...

Zbuloni si flirton shenja juaj e horoskopit me anë të sms-ve

Ai ose ajo që nuk ka flirtuar ndonjëherë të flasë tani ose të heshtë përgjithmonë. E huazuam këtë shprehje nga betimi i ceremonisë martesore, por...

Alfred Peza dëshmon në Prokurori: Pasuria ime s’ka asgjë të paligjshme

Deputeti socialist, Alfred Peza ka dëshmuar mesditën e sotme përpara Prokurorisë lidhur me pasurinë e tij. Në një prononcim të shkurtër për mediat pas daljes...

Detajet e reja për grabitjen në Rinas, autorët kishin akses në...

Grabitësit e 2.5 milionë euro mesditën e djeshme në një blind të një shoqërie private të sigurisë private mësohet se kanë pasur akses në...

I riu vret të dashurën dhe veten në makinë, policia zbardh...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fier, ku një i ri vrau të dashurën, më pas veten. Informacionet janë të pakta për rrethanat e...

Si të gjeni kush ju “gjurmon” e përgjon përmes celularit tuaj

Siguria duhet të jetë gjithmonë prioriteti ynë. Me ndihmën e shumë pak kodeve, mund të zbuloni më shumë për të dhënat e celularit tuaj,...

4 gjërat që e bëjnë seksin të paparë sipas meshkujve

Njerëzit zakonisht thonë se seksi është si pica, edhe kur është e bërë keq sërish është e mirë. Dhe në të shumtën e rasteve...

Prostitucioni në Tiranë/ “Dua një ‘taksi të mirë’ për 2 shokë”,...

Zbardhen përgjimet që çuan në arrestimin e efektivit të policisë rrugore, Elton Shtrepi, i cili u kap pak ditë më parë bashkë me 10...

Vetting politikës/ Gati Byroja e Hetimit: Cilët janë zyrtarët në shënjestër

Pas gjyqtarëve dhe prokurorëve, laku i llogaridhënies, kontrollit dhe transparencës pritet të ngushtohet gradualisht edhe për politikanët. Zbarkimi i ekspertëve nga Shtetet e Bashkuara...

Arrestohen 3 biznesmenë shqiptarë në Itali, u sekuestrohet pasuria 13 mln...

Tre sipërmarrës shqiptarë kanë rënë në prangat e policisë italiane. Ata janë vëllezërit Gëzim, Isuf e Sajmir Sallaku ku policia e qytetit të Breshias u...