20/09/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

44769 POSTS 0 Komente

Moti prishet në fundjavë, masa të freskëta ballkanike (VIDEO)

Fundjava parashikohet të jetë më e freskët për vendin. Pas pasditeve të nxehta, këtë fundjavë vendi ynë përfshihet nga një masë ajrore e freskët...

Majko mbështet ministrin Demiraj: Rama e kaloi cakun me deklaratën për...

Deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko ka mbështetur deklaratën e Ministrit të Brendshëm Dritan Demiraj për Policinë e Shtetit dhe është përpjekur të “shfajësojë”...

Leonardo Di Caprio kthen statujën Oscar

Autoritetet amerikane kanë marrë në dorëzim nga aktori Leonardo Di Caprio statujën “Oscar” të Marlon Brando dhe objekte të tjera më vlerë që posedoheshin...

Demiraj: Policët që bëjnë fushatë dënohen me burg

Pas deklaratave të kryeministrit Edi Rama që policët të angazhohen në fushatë pas punës, ka reaguar edhe ministri i Brendshëm, Dritan Demiraj. Ai tha se...

Deklarata e fortë e Bashës: Nëse nuk realizoj programin, iki nga...

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka bërë një premtim të fortë lidhur me të ardhmen e tij politike. I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”,...

Trump anulon marrëveshjen e Barak Obamës me Kubën

Presidenti Donald Trump ishte sot në Majami të Floridës, ku shpalli planet për të shfuqizuar disa elementë të marrëveshjes historike SHBA-Kubë për normalizimin e...

CIA: Shqiptarët, popull me moshë të re

Monako është vendi më i vjetër në botë përsa i përket moshës mesatare, ndërsa Shqipëria renditet e 96-ta, me një moshë mesatare 32.5 vjeç. Monako...

Krizë kontratash me portierët, edhe Courtois refuzon Chelsean

Pas refuzimit të bujshëm të Donnarummës për rinovimin me Milanin, një tjetër portier cilësor në futbollin europian refuzoi të gëlltiste atë çfarë i dha...

Çfarë duhet të shmangni për të mbajtur pas vetes partnerin tuaj

Nëse djali që keni “zënë” ju pëlqen vërtet dhe dëshironi që ta mbani “fort”, atëherë ju keni nevojë që të zbatoni një “strategji” veprimi....

Zgjedhjet, Demiraj paralajmëron drejtuesit e policisë : Do mbani përgjegjësi

Garantimi i nj procesi zgjedhor me standarde, ka qen n fokus t nj takimi q Ministri i Brendsh m, Dritan Demiraj zhvilloi sot me...