27/10/2021
Authors Posts by American Eye

American Eye

46033 POSTS 0 Komente

Grabitja e bankës/ Deputeti Flamur Çelaj: Masat që duhet të merren...

Deputeti i ri i LSI-së, Flamur Çelaj gjatë fjalës së tij në Kuvend apeloi të merren seriozisht masa ligjore për sigurimin e parave të...

Horoskopi, e premte 17 shkurt 2017

Dashi Telashet nuk kanë të sosur gjatë ditës së sotme për ju të dashuruarit. Nuk është një ditë e mirë për të marrë vendime përfundimtare...

Kryengritja kundër “Veting”-ut

Dy drejtorët më të rëndësishëm të qeverisë, që do të ishin pjesë e strukturave të Vetting-ut, sipas ligjit miratuar në Kuvend, dhanë dorëheqje nga...

A do bashkohet Blushi me Metën? Ja çfarë thotë kreu i...

Kryetari i Partisë LIBRA, Ben Blushi ka përjashtuar mundësinë e një bashkimi me LSI-në nëse kjo e fundit del në zgjedhje e vetme dhe...

“I vdekuri” hap gjyq për pronat në Palasë

Një “i vdekur” ka arritur që të hapë një proces gjyqësor në Gjykatën e Vlorës. “Fiks Fare” transmetoi mbrëmjen e kësaj të enjteje skandalin...

FOTO/ Rama, kafe me Thaçin dhe Pacollin

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, menjëherë me të përfunduar seanca solemne për nderë të përvjetorit të nëntë të Pavarësisë së Kosovës, ka dalë në...

Ajo mund të shkojë me këdo, ai duhet t’i qëndrojë besnik

Një çift të rinjsh anglezë kanë vendosur të kenë një marrëdhënie shumë të çuditshme me njëri-tjetrin. Ajo mund të shkojë me kë të ketë qejf,...

Ambasada Amerikane ka një lajm të rëndësishëm për të gjithë ata...

Ambasada Amerikane ka publikuar një lajm të rëndësishëm për të gjithë ata që duan të ikin në Amerikë me anë të vizës. Sipas njoftimit publikuar...

Gabimi fatal i “dorëlëshuarit” Xhyli që zbuloi bandën e grabitësve

Prokuroria dhe Policia kanë rënë në gjurmët e grupit të strukturuar kriminal që grabiste makinat me valuta të bankave të nivelit të dytë në...

Sa të zjarrtë jeni sipas shenjës së Horoskopit

Dashi Sensualiteti. Plutoni të mbikëqyr duke të lejuar një sensualitet direkt, pa komplekse dhe aspak artificial. Gjithmonë ka vend për të rejat, të cilat stimulojnë...