28/11/2022
Authors Posts by American Eye

American Eye

57789 POSTS 0 Komente

Horoskopi, e hënë 28 gusht 2017

Dashi Pjesëtarët e kësaj shenje do të mund t’i japin fund polemikave me disa prej anëtarëve të familjes që jeni zënë prej kohësh. Për të...

Viagra për tru për imamët pa tru

Nuk kalon ditë pa dhënë një deklaratë idiotike ndonjë imam. Bashkësia Islame hesht. Mediat i shpërndajnë me zell pallavrat e imamëve dhe opinioni argëtohet....

Kryemadhi: Qeveria e re, me qeverisje të vjetër

Pas publikimit të kabinetit të ri qeveritar për një mandat të dytë nën drejtimin e Ramës, ka reaguar edhe kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi,...

Sondazhi: Popullariteti i presidentit Macron bie ndjeshëm

Niveli i popullaritetit të presidentit francez, Emmanuel Macron regjistron sërish një rënie të fortë në gusht, ku vetëm 40 për qind e të pyeturve...

Milan, Fassone: Nëse nuk kapim Champions, do të largohet një lojtar...

Merkatoja e verës në Serinë A po mbyllet me Milanin protagonist, që deri më tani ka bërë 11 blerje, duke afruar lojtarë që i...

Liverpool turpëron Arsenalin me “poker”

Liverpool ka treguar dhëmbët. Të besuarit e Jurgen Klopp kanë bërë një ndeshje perfekte duke i shkaktuar një nokaut të rëndë Topçinjve. Një paraqitje spektakolare...

Sulmet në Barcelonë, motra e terroristëve: Jo terrorit

Motra e dy të dyshuarve si terroristë i ka dënuar publikisht sulmet në Katalunja, që lanë 15 të vdekur. “Duam t’i themi fort dhe qartë,...

Morata, vetëm 1 muaj te Chelsea dhe shkruan historinë e Premier...

Të gjithë e dinin që Chelsea mori një thesar me blerjen e Alvaro Moratas gjatë kësaj vere, dhe spanjolli e ka treguar që në...

T’a gëzojë edhe opozita qeverinë e re!

Nga Artan Fuga Qeveria e re nuk duket jo e zakonshme. Pak a shumë profile që priteshin. Problemi nuk është këtu. Opozita që në vend të bënte...

Panuçi: Dua maksimumin në dy ndeshje, pse i ftova 3 të...

Trajneri i Shqipërisë, Kristian Panuçi ka deklaruar se Kombëtarja do të përpiqet që të jetë sa më serioze gjatë dy ndeshjeve të radhës duke...