Politika Basha, takim lamtumire me Donald Lu

Basha, takim lamtumire me Donald Lu

32
0
Shpërndaje

Kryetari i Partisë Demokratike ka pritur sot në një takim lamtumire ambasadorin amerikan në Tiranë, Donald Lu.

“Takim lamtumire me ambasadorin Donald Lu dhe mirëseardhje me zv. Ambasadoren Leyla Moses-Ones.

PD krenare për miqësinë dhe bashkëpunimin me SHBA, partnerin strategjik të Shqipërisë dhe kombit shqiptar”, shkroi Basha në Twitter.

Më parë, Lu ka zhvilluar një takim lamtumire edhe me Presidentin e Republikës, Ilir Meta.

Komento

Shkruani komentin tuaj
Ju lutem fusni Emër-in