Extra Bebe Rexha “shpërthen” ndaj një burri të martuar: Më lër të qetë

Bebe Rexha “shpërthen” ndaj një burri të martuar: Më lër të qetë

Artistja shqiptare, Bebe Rexha është mjaft aktive në rrjete sociale, postimet e së cilës shpesh zgjojnë vëmendjen e mediave.

Në postimet e fundit, Bebe tregon se e ka ngacmuar një burrë i martuar duke e quajtur shoqe e më pas e kuptoi që ka tre fëmijë.

“A e keni pasur ndonjëherë dikë që vjen gjithmonë në jetën tënde dhe largohet, je i martuar dhe ke tre fëmijë bëhu shembull i mirë, luaj sportin tënd dhe më lër rehat”, shkruan në disa prej postimeve të saj në “Instastory”.

Ajo ka mbyll me sukses të madh vitin 2018 e vitin që po vjen do jetë edhe më aktive me projekte të reja.