Politika Berisha takim kokë më kokë me Nishanin në Presidencë

Berisha takim kokë më kokë me Nishanin në Presidencë

Sali Berisha po zhvillon një takim me Presidentin e Republikës, Bujar Nishani.

Mësohet se Berisha është parë këtë mesditë të shkojë në Presidencë.

Ende nuk dihet tema e bisedës mes Berishës dhe Nishanit, por mendohet se situata politike në vend dhe protesta e opozitës mund të jenë në qendër të diskutimeve.