Extra Brad Pitt refuzoi të shkojë në ndarjen e çmimeve “BAFTA” dhe arsyeja...

Brad Pitt refuzoi të shkojë në ndarjen e çmimeve “BAFTA” dhe arsyeja është tejet familjare

Dy ditë më parë u mbajt ceremonia e rëndësishme e ndarjes së çmimeve “BAFTA”.

Në të morën pjesë artistë nga e gjithë bota, të cilët kishin anuluar gjëra të rëndësishme për të mos munguar ne ceremoni.

Por, mes shumë të famshmëve u vu re mungesa e aktorit Brad Pitt.

Ai nuk u pa të parakalonte në tapetin e kuq dhe nuk u bë pjesë as e moment të ndarjes së çmimeve.

Arsyeja që e ka detyruar është shumë e madhe dhe i japim plotësisht të drejtë.

Një burim ka treguar për “The Sun” se Brad refuzoi të merrte pjesë pasi kishte një takim me djalin e tij, Maddox me të cilin nuk ka marrëdhënie të mira.

Burimi shton se aktori nuk do e humbiste për asnjë arsye në botë këtë takim, pasi kërkon me çdo kusht të pajtohet me djalin e tij.

Brad dhe djali i tij nuk flasin prej vitit 2016 pasi patën një zënkë që i detyroi të prishin marrëdhëniet.