Extra Bukuri engjëllore! Njihuni me vajzën më të bukur në botë (FOTO)

Bukuri engjëllore! Njihuni me vajzën më të bukur në botë (FOTO)

Modelja Thylane Blondeau me tiparet engjëllore në vitin 2007 u quajt si vajza më e bukur në botë.

Tashmë pas 11 vitesh ajo u emërua me të njëjtën titull duke u klasifikuar përsëri në vend të parë.

Modelja e ka filluar karrierën e saj në moshën 5-vjeçare e cila ka qenë gjithmonë e kërkuar nëpër sfilatat e modës, ndërsa tani punon per “Chanel”.

Thylane u klasifikua në vend të parë, ndërsa aktorja amerikano-filipinase Liza Soberano u vendos në vendin e katërt.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram falenderimet për çmimin e dhënë.

“Thjesht nuk mund ta besoj, faleminderit shumë të gjithë ata që votuan. Jam mirënjohëse për të gjithë ju. Uroj pushime të mbara për të gjithë ju”- ka shkruar modelja.

As komentet e shumta nuk kanë munguar nga fansat e saj duke e cilësuar si një njeri modest dhe me bukuri të pastër.