Extra Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e...

Çfarë veshën yjet në “Grammy”: Të famshmet që mahnitën në tapetin e kuq!

Mbrëmja më e rëndësishme e muzikës “Grammy” nxori në pah  disa nga momentet më të paharrueshme të modës.

Yjet nuk zhgënjyen në tapetin e kuq të edicionit të 61-të të Çmimeve “Grammy” që u mbajt në Qendrën Staples në Los Angeles të dielën.

Cardi B që dukej sikur vinte nga një tjetër planet, Lady Gaga më normale se çdo herë tjetër, por rrëzëllitëse dhe Katy Perry me fustanin e saj gjeometrik, ishin në krye të listës së të veshurave më bukur që na lanë pa fjalë me zgjedhjet e tyre.

Nga teminat plot shkëlqim të Lady Gaga-s te sombrero e Jennifer Lopez, edicioni i këtij viti të “Grammy Awards”, do të jetë i paharrueshëm.

Shihni më poshtë sesi u veshën të famshmet: