Extra David Guetta kapet në momente intime me të dashurën super seksi

David Guetta kapet në momente intime me të dashurën super seksi

DJ i famshëm David Guetta dhe e dashura e tij Jessica Ledon, 25 vjet më e re, duket se po shijojnë pushimet në Miami Beach.

Ata janë kapur mat në momente intime, ndërsa vëmendje ka marrë trupi seksi Jessica-s.

Ndonëse fotot janë kapur pa mendje, Jessica shfaqet shumë ne formë, seksi dhe bombastike.

Fotot janë publikuar nga ‘Daily Mail’ dhe shihet se 52-vjeçari dhe 27-vjeçarja shfaqen mjaft të lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Kujtojmë se Guetta u divorcua në vitin 2014 nga bashkëshortja Cathy pas 22 vitesh martesë.

DJ i famshëm dhe e dashura aktuale Jesicca janë 3 vjet bashkë dhe kjo e fundit madje mori një unazë nga Guetta në shenjë dashurie.