Opozita Deputetja e PD kritikon Fevziun, i tregon me emër dhe mbiemër deputetët...

Deputetja e PD kritikon Fevziun, i tregon me emër dhe mbiemër deputetët që po ‘bojkotohen’

Deputetja e Partisë Demokratike, Arbjola Halimi ka kritikuar ashpër moderatorin e emisionit ‘Opinion’, Blendi Fevziu se po “bojkoton” pa të drejtë disa deputetë të PD.

Halimi nëpërmjetë një statusi në rrjetet sociale tregon emrat e deputetëve dhe shkruan se mediat e kapura i quajnë ata sfond në parlament.

Statusi i plotë i Halimit:

Deputetet e rinj te PD, te vjeter sipas Fevziut, te cilet nuk kane pasur asnjehere poste dhe ndaj me shume se gjysmes se te cileve mediat e kapura perdorin qellimisht amnezine. Ketyre pseudomediave me teper se sa figura u jemi dukur sfond ne parlament e jashte tij pavaresisht se te gjithe kane qene aktive.

P.S. Nuk eshte reklame por faktim i situates dhe nje pershendetje Fevziut

Alban Zeneli

Albana Vokshi

Albina Deda

Arbjola Halimi

Astrit Veliaj

Bedri Mihaj

Bedri Hoxha

Dhurata Cupi

Eleina Qirici

Liljana Elmazi

Luciano Boci

Gerti Bogdani

Helidon Bushati

Igli Cara

Irma Kopliku

Keltis Kruja

Kozma Dashi

Roland Keta

Mimoza Hajdarmataj

Oerd Bylykbashi

P.s. Ndjese nese kam harruar dike

Arbjola Halimi