Extra E dashura e DiCaprio-s flet për diferencën e tyre në moshë

E dashura e DiCaprio-s flet për diferencën e tyre në moshë

Prej disa kohësh, aktori i famshëm Leonardo DiCaprio po shijon romancën e tij me modelen e njohur Camila Morrone.

45-vjeçari dhe 22-vjeçarja kanë plot 23 vite diferencë me njëri-tjetrin, mirëpo duket se modelja nuk e ka aspak problem këtë. Për “Los Angeles Times”, Morrone tregoi se ndryshimi i madh në moshë me partnerin nuk ka kurrfarë rëndësie për të.

“Ka kaq shumë marrëdhënie në Hollywood dhe në historinë e botës ku njerëzit kanë diference të mëdha në moshë. Unë thjesht mendoj se dikush duhet të dalë me kë dëshiron ai ose ajo”, u shpreh modelja.