Extra Emily Ratajkowski “kënaq” fansat (Foto)

Emily Ratajkowski “kënaq” fansat (Foto)

Ajo ka bërë një tranzicion të butë në aktrim, me role në filma të tillë si “Feel Pretty dhe Gone Girl”.

Por Emily Ratajkowski është kthyer për të punuar me këndet e saj, pasi ajo ngarkoi të enjten dhe të premten të tjera foto të kurbave tepër seksi në Instagram.

Modelja 27-vjeçare ngacmoi imagjinatën e fansave me poza të buzëve dhe syve të saj shkëlqyes, para se t’i hidhte “benzinë zjarrit” me ekspozimin e të pasmeve me bikini.

Emily dukej absolutisht “hot” teksa figura e saj e përsosur është vlerësuar me mijëra pëlqime dhe komente.