Extra Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi tërbohen në Spanjë

Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi tërbohen në Spanjë

Rike Roçi dhe Erjona Sulejmani publikuan foto topless në Instagram pak më parë.

Dy vajzat tejmase të lakmuara nga tifozët e futbollit i lanë ndjekësit të çoroditur.

Rike dhe Erjona kanë shkuar këto ditë në Spanjë, ku ishin bashkë në koncertin e J Balvin, por edhe në disa nga plazhet më të njohura.

Fotoja topless u shkrep në ishullin e Formentera-s.

Erjona postoi edhe një foto vetëm në Instagram, duke shkruajtur:

“Feeling Free” (Ndihem e lirë)