Showbiz Ezel kapet “mat” në një jaht lukzos në Miami, duke darkuar me…

Ezel kapet “mat” në një jaht lukzos në Miami, duke darkuar me…

Pavarësisht lajmeve për një krizë të mundshme mes tyre, këto foto tregojnë krejt të kundërtën.

Bëhet fjalë për aktorin e njohur ‘Ezel’ Kenan Imirzalioglu dhe bashkëshorten e tij, Sinem Kobal.

Në disa foto të publikuara sot nga mediat turke, çifti shfaqet duke darkuar në një jaht në Miami gjatë një turi të aktorit në Amerikën e Jugut.

Të qetë dhe nën shoqërinë e njëri-tjetrit aktori dhe gruaja e tij po shijojnë disa çaste të bukura mes tyre.