Aktualitet Fier/ Digjet makina e biznesmenit, policia nis hetimet

Fier/ Digjet makina e biznesmenit, policia nis hetimet

Një automjet tip ML në pronësi të një biznesmeni është djegur gjatë natës në qytetin e Lezhës.

Ende nuk dihen shkaqet e djegies se automjetit, por bëhet e ditur se ajo është në pronësi të biznesmenit A.F.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, e po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.