Extra FOTO: Çasti kur Kate Middleton takohet me “Mbretëreshën Anne”

FOTO: Çasti kur Kate Middleton takohet me “Mbretëreshën Anne”

Dukesha e Kembrixhit rrëmbeu gjithë vëmendjen në ndarjen e çmimeve të Akademisë Britanike të Radios dhe Televizionit.

Dukesha dukej mahnitëse veshur me një fustan të Alexander McQueen.

Kate në këtë mbrëmje çmimesh, takoi edhe aktoren, Olivia Colman, e cila fitoi çmimin më të mirë për portretizimin e saj si Mbretëresha Anne në filmin “The Favorite”, dhe bashkë-yllin Rachel Weisz, i cila mori çmimin ‘Aktorja më e mirë mbështetëse’.