Kryesore FOTO: Harrohen akuzat, plas “dashuria” mes Bashës dhe Kryemadhit

FOTO: Harrohen akuzat, plas “dashuria” mes Bashës dhe Kryemadhit

Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi i kanë lënë pas mëritë dhe akuzat e rënda gjatë fushatës elektorae.

Gjatë fushatës së qershorit, Basha e cilësonte LSI-në si”ShPK e Ilir Metës” apo “partia ndërmarrje”, që do të merrte fund më 21 qershor.

Nga ana tjetër, LSI-ja deklaronte se PD-ja kishte marrë fund dhe se Basha ishte thjesht një mashtrues.

Por tani këto akuza janë harruar.

PD dhe LSI kanë nisur tashmë flirtimin.

Fushata elektorale ka mbaruar.

Këtë e dëshmojnë edhe këto foto të shkrepura sot në Kuvend gjatë seancës plenare.

Siç shihet, Lulzim Basha takohet përzemërsisht me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi e më pas me kreun e grupit Petrit Vasili.