Extra FOTO/ Oriola Marashi provokon me gjoksin jashtë

FOTO/ Oriola Marashi provokon me gjoksin jashtë

Modelja Oriola Marshi ka qenë së fundmi në fokus të medieve pas përfoljes për një ndalim nga policia me një sasi të vogël kanabisi në makinë. Ajo qëndroi në heshtje për atë që ndodhi duke mos dhënë asnjë prononcim për mediat.

Ndërsa në rrjetet sociale vijon publikimin e fotove provokuese. Fotot e fundit vijnë nga një restorant ku Marashi ka një dekolte të hapur dhe fjalët i ka plotësuar me gjoksin e saj. Boom, google, zoom, me lot, etj vijnë mbi gjoksin e saj.