Extra FOTO: Valentina, tifozja e Juves që i ka vënë flakën Instagramit!

FOTO: Valentina, tifozja e Juves që i ka vënë flakën Instagramit!

Bukuroshja italiane Valentina Fradegrada është një nga blogeret më në zë në vendin fqinj, teksa po dominon Instagramin me fotot e saj mjaft “të nxehta”.

Së fundi Valentina ka një set që të “lë pa frymë”, duke mos kursyer thuajse asgjë nga hiret e saj.

Blogerja është një fanse e njohur e Juventusit dhe nuk ngurron të ndjekë bardhezinjtë edhe në stadium, në shumë prej ndeshjeve të tyre.

Processed with VSCO with p6 preset