Politika Fotolajm/ Greg Rama voton me gjyshen dhe xhaxhain

Fotolajm/ Greg Rama voton me gjyshen dhe xhaxhain

Pas kryeministrit Edi Rama i cili votoi me bashkëshorten e tij Linda Rama në Surrel, edhe pjesa tjetër e familjes ka votuar.

Djali i madh i kreut të qeverisë, Gregu, ka postuar në Instagram foton pas votimit me Aneta Ramën  dhe Olsi Ramën.

Në diçiturën e fotos, Gregu shkruan: Ne votuam!