Aktualitet Fushë-Arrëz, gjendet e pajetë në parcelë bujqësore 59 vjeçarja

Fushë-Arrëz, gjendet e pajetë në parcelë bujqësore 59 vjeçarja

Një grua 59 vjeçare është gjetur e pajetë mbrëmjen e sotme pranë parcelave bujqësore në Qaf Mali.

Ngjarja ka ndodhur në Fushë-Arrëz dhe sipas informacioneve të para të policisë gruaja mund të ketë vdekur për shkaqe natyrore.

Policia dhe grupi hetimor po punojnë për shkakun kryesor të vdekjes së gruas.