Aktualitet Gjendet i mbytur pranë Lungomares një 60-vjeça

Gjendet i mbytur pranë Lungomares një 60-vjeça

23
0
Shpërndaje

Facebook
Twitter

Një trup i pajetë është gjetur pranë Lungomares në bregdetin e Vlorës sot pasdite.

Fillimisht kanë qenë pushuesit ata që kanë pikasur se një njeri pluskonte në ujë, ndërsa kanë njoftuar policinë.

Uniformat mbërritën ne vendngjarje dhe konstatuan se trupi i pajetë i përkiste një mashkulli rreth 60 vjeç.

Pritet ekspertiza mjeko-ligjore për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes. Paraprakisht, dyshohet se burri është mbytur në det.