Sport Hidhet shorti i Champions, spikasin përballjet…

Hidhet shorti i Champions, spikasin përballjet…

U hodh në Nion të Zvicrës shorti i 1/8-ve të Champions League.

Bien në sy supersfidat Liverpool-Bayern Munchen, Atletico Madrid-Juventus dhe Manchester United-PSG.

Ndërkohë, më i butë ka qenë shorti me Real Madrid, që do të përballet me Ajax. Ndërsa Manchester City do të luajë kundër Schalke 04.