Horoskopi Horoskopi, e diel 28 shkurt 2021

Horoskopi, e diel 28 shkurt 2021

Dashi

Do të jetë një ditë shumë e ngarkuar për ju. Po kaloni një kohë të keqe dhe fatkeqësisht faji është i një personi të afërt. Shfrytëzoni maksimalisht këtë të diel për të vlerësuar situatën dhe përpiquni të kuptoni nëse ia vlen vërtet ta largoni këtë person nga jeta juaj.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të përpiqeni të kuptoni nëse ia vlen vërtet të vuani për dashurinë. Ndiheni vetëm dhe kjo nuk është mirë, përpiquni të gëzoni pak veten tuaj dhe të mendoni se ka shumë njerëz atje që ju duan.

Binjakët

Hëna do të favorizojë takime të reja. Po kaloni një periudhë të errët dhe thjesht keni nevojë për një ndryshim të peizazhit. Mundohuni të kuptoni vërtet atë që dëshironi dhe veçanërisht atë që dëshironi në të ardhmen tuaj.

Gaforrja

Do të keni një lajm të mrekullueshëm nga një i afërm që do të zbukurojë të dielën tuaj. Në mbrëmje mund të ketë një debat të vogël me një mik, mos kini frikë, miqësia juaj është e fortë dhe do ta kapërcejë edhe atë.

Luani

Hëna e plotë e ditëve të fundit ju ka destabilizuar pak. Bëni një pushim nesër për të reflektuar mbi atë që keni bërë këtë javë. Ju keni arritur të bëni shumë gjëra, por ato më të rëndësishmet nuk i keni përfunduar. Ka ardhur koha për të vendosur përparësitë.

Virgjëresha

Nuk do të jetë një ditë e mirë për ndjenjat. Me partnerin gjithçka ka qenë në rregull për disa muaj tashmë dhe ka ardhur koha të mendoni për të ardhmen. Pasdite, një telefonatë e rëndësishme do t’ju vendosë në një situatë të jashtëzakonshme.

Peshorja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, fjala kyçe do të jetë relaksimi. Shfrytëzoni maksimalisht këtë të diel për të lexuar një libër të mirë ose për të parë një serial televiziv. Shtyni të gjitha mbledhjet dhe të gjitha vendimet deri nesër. Mos mendo për asgjë sot.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrale të Paolo Fox, fati mund t’ju trokasë në derën këtë të diel pasdite. Mundohuni të mos kapeni të papërgatitur dhe të jeni gati të përfitoni nga çdo mundësi e vogël që ju del përpara.

Shigjetari

Në mbrëmjen e kësaj të diele, do të ketë probleme me partnerin. Një problem që keni menduar se është varrosur do të ridalë në dritë. Ju jeni shumë të zgjuar, prandaj nuk duhet të hasni ndonjë vështirësi. Hëna është e rreshtuar mirë që do t’ju japë stimuj të rinj.

Bricjapi

Falë Hënës së plotë të ditëve të fundit, gjithçka do të jetë për më të mirën. Ju jeni duke realizuar një projekt të rëndësishëm dhe më në fund nesër do të keni miratimin e një personi të veçantë. Sidoqoftë, përpiquni të mbani këmbët në tokë, qëndroni të përqendruar.

Ujori

Do të duhet të përfitoni nga dita për të kaluar ca kohë me miqtë tuaj. Kohët e fundit keni qenë pak të pranishëm me ta dhe kjo nuk është mirë. Gjithmonë përpiquni t’i kushtoni kohën e duhur të gjithëve rreth jush.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë e keqe për ndjenjat. Ju jeni njerëz shumë xhelozë dhe i gjithë zemërimi juaj i mëparshëm do të dalë sot në sipërfaqe. Mundohuni të mos e shtyni dorën shumë fort dhe mos i zbuloni ende të gjitha kartat.