Horoskopi Horoskopi, e diel 3 tetor 2021

Horoskopi, e diel 3 tetor 2021

Dashi

Ka shumë gjëra për të bërë dhe ka pasur vonesa, por maji 2022 do të vijë dhe do të shënojë një rilindje të vërtetë. Ndërsa ka pasur kohë të vështira, kjo është një kohë force kur bëhet fjalë për takime. Disa kundërshtime planetare tani po këshillojnë të mos e humbni toruan. Përfitoni nga kjo e diel për të qenë me ata që doni, dhe ndoshta edhe për të kapërcyer mosmarrëveshjet e vjetra.

Demi

Që nga e enjtja në dashuri po kalon pak më mirë. Një fazë shumë më e mirë ka filluar, dhe për këtë arsye është më mirë të jeni të vetëdijshëm për kufijtë dhe gabimet tuaja në mënyrë që të mos i përsërisni ato. Dëgjoni partnerin tuaj dhe mos jini shumë kërkues, gjetja e bashkëfajësisë në fundjavë është e mundur. Çdo emocion duhet të jetohet në mënyrë të plotë, kështu që mos e mbyllni gojën, por kërkoni një ballafaqim që të ktheheni për të buzëqeshur me ata që doni.

Binjakët

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon Hënën më pak interesante se në ditët e fundit, e diela parashikon një rënie të lehtë. Problemi i vërtetë me periudhën është se mund të ndiheni të pa motivuar. Apatia mund të vijë sepse bëni gjëra që nuk ju pëlqejnë. Nëse doni të bëni diçka të re, thjesht angazhohuni sepse yjet janë të gjithë në avantazhin tuaj. Ndërkohë, këtë fundjavë është e dobishme të rikuperoni dashurinë.

Gaforrja

Me disonancën e Diellit, Merkurit dhe Marsit, mund të ndikoheni nga ndonjë vonesë. Kjo është një frazë pritjeje, sepse ju jeni gati për të filluar një projekt të ri, dhe jeni gati për të marrë një kënaqësi të madhe. Nëse nuk po ndiheni në formë perfekte këtë fundjavë, përpiquni të shëroheni duke pasur parasysh angazhimet e rëndësishme që së shpejti do t’ju ndikojnë më shumë.

Luani

Filluat muajin tetor me Hënën në shenjën tuaj, e cila largohet herët në mëngjes për të arritur tek Virgjëresha aty pranë. Por yjet vazhdojnë të jenë në avantazhin tuaj. Në fakt, Venusi kthehet i favorshëm nga data 7, kështu që nëse dashuria ka qenë pak e vështirë për të jetuar, ajo mund të shërohet. Filloni nga kjo fundjavë për t’u përpjekur të arrini të tjerët.

Virgjëresha

Hëna në shenjë mëngjesin e së dielës që ju shtyn të tërhiqeni në dashuri. Është e vërtetë që nuk kanë munguar shpërblimet në punë, por çfarë ndodh me jetën private? Ndoshta është koha për të qenë pak më pak kërkues dhe i kontrolluar, dhe përpiquni të jepeni dhe të argëtoheni. Në orët e ardhshme mund të jetë e dobishme të sqaroni çdo tension. Ne duhet të veproni menjëherë sepse nga data 7, Venusi fillon një tranzit të veçantë dhe më pas mund të përkeqësojë disa konflikte.

Peshorja

Horoskopin pozitiv, Dielli, Mërkuri dhe Marsi janë në anën tuaj, Saturni dhe Jupiteri janë aktivë. Po shijoni sukses të mirë, nuk mungojnë reagimet e mira, edhe nëse ka nga ata që përpiqen t’ju ​​sulmojnë dhe të bëjnë disa kritika. Por ziliqarët nuk mungojnë kurrë, veçanërisht kur arrihet suksesi. Nëse merrni akuza, mos u shqetësoni sepse shumë gjëra do të funksionojnë dhe ecin mbarë. Shmangni njerëzit që janë shumë të largët nga ju dhe të ndryshëm, të cilët mund të kenë mendime të dyfishta.

Akrepi

Venusi është në shenjën tuaj prandaj mos harroni se dashuria ekziston. Fatkeqësisht është një Venus i rrethuar nga një kuadrim i Jupiterit, kështu që mund të ketë debate dhe dështime. E diela është një ditë më e mirë për ndjenjat, por gjëja që duhet bërë është të tregoni veten superior ndaj provokimeve, për të shmangur nervozizmin e panevojshëm.

Shigjetari

Për horoskopin e Paolo Fox, 3 Tetor 2021 me Hënën që dukej mirë të shtunën, do të ishte më mirë të përfitoni dhe të sqaroni, sepse të dielën do të ketë një rënie. Por rimëkëmbja është shumë pranë, pasi një tranzit shumë i nxehtë do të fillojë nga Venusi në datën 7-të. Prandaj, çiftet në krizë do të bëjnë mirë të flasin dhe të sqarohen menjëherë. Nëse nyjet kthehen të dielën, ruani qetësinë dhe ndoshta merrni pak kohë për të menduar.

Bricjapi

Në këtë periudhë ndihet lodhja. Gjithmonë ekziston një çekuilibër midis asaj që bëni dhe asaj që fitoni dhe kjo mund t’ju bëjë nervozë. Atëherë mos harroni lodhjen, sepse gjithmonë dëshironi të bëni gjithçka vetë dhe kurrë nuk arrini të delegoni ndonjë angazhim tek të tjerët. Ju rrezikoni të ekzagjeroni dhe të mos shijoni dashurinë. Sido që të jetë, yjet janë në anën tuaj këtë fundjavë.

Ujori

Është një qiell i bukur, pavarësisht lodhjes që mund të ndihej këtë fundjavë. Ndoshta ju jeni pak të shqetësuar: kjo Hënë në kundërshtim mund t’ju ​​ngarkojë me shqetësime. A jeni gati për një projekt të ri dhe keni frikë të mos keni sukses, ose ndoshta jeni shumë emocionalë? Merreni hap pas hapi dhe rrethojeni veten me njerëz të mirë. Të dielën, shfrytëzoni rastin për t’u takuar përsëri.

Peshqit

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se kjo është dita e vetme me rënie humori. Për pjesën tjetër nuk ka vështirësi të mëdha, Jupiteri do të jetë aktiv në muajt e parë të 2022, kështu që nëse keni bërë një kërkesë ose jeni duke pritur për një konfirmim, së shpejti mund të hapen alternativa të reja. Shumë janë gati të jepen edhe më shumë në dashuri, duke lënë mënjanë një të kaluar të luhatshme.