Horoskopi Horoskopi, e enjte 25 mars 2021

Horoskopi, e enjte 25 mars 2021

Dashi

Fati nuk është në anën tuaj kohët e fundit, përpiquni të mos e humbni mendjen dhe do të shihni se një zgjidhje do të vijë. Këto javë të fundit kanë qenë stresuese për ju, tani me ndryshimin e Hënës, gjërat do të ndryshojnë.

Demi

Jupiteri dhe Saturni i rreshtuar mirë do të lejojnë përfundimin e projekteve të filluara në fund të vitit të kaluar. Në dashuri, gjithmonë ka shumë tension nga xhelozia.

Binjakët

Me Diellin në qiellin tuaj, ju do të shihni edhe më mirë. Punoni për të përmirësuar pak situatën tuaj të marrëdhënies dhe do të shihni se gjithçka do të jetë më e bukur. Në punë lajme të bukura në mbrëmje.

Gaforrja

Sot ju pret një ditë relaksi dhe argëtimi. Më në fund keni zgjidhur të gjitha problemet tuaja personale dhe do të jeni në gjendje të mendoni pak për veten tuaj.

Luani

Teste shumë të vështira të guximit ju presin t’i kapërceni sot. Nëse doni sukses duhet të luftoni dhe këtë të enjte do të testoheni. Nëse nxirrni thonjtë do të shihni se do të dilni fitues.

Virgjëresha

Një qiell i bukur do të shkëlqejë në qiellin tuaj. Një ditë e mrekullueshme ju pret ku dashuria do të jetë protagoniste. Do të vijnë disa lajme të mrekullueshme që do të ndriçojnë tërë jetën tuaj.

Peshorja

Disa grindje të vogla në mbrëmje me partnerin, por asgjë për t’u shqetësuar. Deri tani ju keni pjekurinë të përballeni me problemet dhe të flisni për to. Në punë do të duhet të keni kujdes që të mos i zbuloni këshilla dhe truke rivalit tuaj.

Akrepi

Xhelozia do të karakterizojë tërë pjesën e parë të ditës. Një fakt nga e kaluara do të rishfaqet, duke ju bërë të pyesni përsëri partnerin tuaj. Mundohuni të mos i zbuloni të gjitha kartat menjëherë dhe merrni parasysh me kujdes përgjigjen e partnerit.

Shigjetari

Prisni për lëvizjen e kundërshtarit tuaj përpara se ta bëni tuajin. Tani është bërë një konkurs i vërtetë, mos u dorëzoni nëse doni të vazhdoni të ëndërroni gjëra të mëdha. Në dashuri, një mbrëmje e bukur ju pret

Bricjapi

Me Hënën në shenjë, një ditë pozitive ju pret nga çdo pikëpamje. Beqarët do të kenë mundësinë të bien në sy dhe çiftet të duan gjithnjë e më shumë. Në punë, lajmet mund t’ju çojnë në shtigje të reja.

Ujori

E enjte plot kthesa. Në mëngjes, do të mbërrijë një lajm pak i pakëndshëm që do të shqetësojë sferën tuaj të punës. Mbahuni dhe mos ndaloni së luftuari për qëllimin përfundimtar.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë disi melankolike. Mendime të bezdisshme rishfaqen brenda jush, që mund të ndikojnë në humorin tuaj deri në mbrëmje. Në dashuri, gjithçka shkon mirë, por asgjë e jashtëzakonshme.