Horoskopi Horoskopi, e hënë 1 mars 2021

Horoskopi, e hënë 1 mars 2021

Dashi

Do të jetë një ditë ku xhelozia do të dominojë. Këto ditë të fundit, ju keni qenë shumë dyshues ndaj partnerit tuaj. Pak xhelozi është në rregull, por në këtë mënyrë rrezikoni të keni efektin e kundërt. Çlodhuni pak më shumë dhe mos harroni se bisedimi mund të zgjidhë të gjitha problemet.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të përpiqesh të punosh pak më shumë për të përmirësuar marrëdhëniet ndërpersonale. Kohët e fundit jeta juaj shoqërore nuk është më e mira, zgjeroni rrjetin tuaj të miqve, së shpejti mund t’ju duhet një shpatull për t’u mbështetur.

Binjakët

Hëna do të favorizojë takime të reja. Për beqarët është koha për revansh në dashuri. Dielli do të favorizojë gjithashtu çiftet që janë bashkë për një kohë të gjatë. Mund të jetë koha për të vepruar.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, duhet të lini mënjanë pak krenari dhe ta bëni atë thirrje. Një marrëdhënie e rëndësishme sapo ka përfunduar, do të varet nga ju që ta rregulloni atë. Tregohuni të mirë dhe tregoni qëllime të mira, do të shihni se në anën tjetër do të ketë një rihapje.

Luani

Kalimi i Venusit pranë Saturnit, do t’ju japë një ditë fantastike. Do të ndiheni bukur dhe magnetikë si kurrë më parë. Përdorni këto aftësi në përpjekje për t’i bërë përshtypje personit që ju intereson kaq shumë. Gjithçka është në rregull në punë, edhe nëse keni munguar pak kohët e fundit.

Virgjëresha

Nuk do të jetë një ditë e mirë për ndjenjat. Po kaloni një kohë të mrekullueshme me partnerin dhe është koha të hidhni hapin e madh. Në vendin e punës, fatkeqësisht gjërat nuk po shkojnë shumë mirë, do t’ju duhet të rregulloni ose sajoni diçka.

Peshorja

Fjala kyçe sot do të jetë dashuria. Pas diskutimeve të ditëve të kaluara, bëhuni gati të jetoni një ditë plot pasion dhe dashuri. Jini të përgatitur në punë për të marrë vendime të rëndësishme. Pastroni mendjen tuaj për të menduar qartë

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të keni kujdes nga mashtrimet. Dikush po bën komplot pas shpinës tuaj. Shmangni çdo marrëdhënie profesionale me njerëzit e Gaforres ose Virgjëreshës. Në dashuri po kaloni një krizë të vogël, por asgjë e rëndë.

Shigjetari

Biznesi po shkon mirë dhe do të keni mundësinë të rregulloni gjërat. Në 24 orët e fundit keni arritur marrëveshje të jashtëzakonshme dhe tani është koha të rirregulloni idetë tuaja. Në dashuri, përgatituni për ndryshime të mëdha, shumë pozitive.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jeni më romantikë se zakonisht. Kohët e fundit partneri juaj është ankuar që nuk jeni të ëmbël, sot do të shpengoheni. Në punë, gjithçka po shkon mirë edhe nëse mbase ka ardhur koha të mendoni për një ndryshim drastik.

Ujori

Do t’ju duhet të rirregulloni idetë tuaja dhe mbi të gjitha mënyrën tuaj të të menduarit. Kohët e fundit gjithçka është afër jush, ju filloni të eliminoni të gjitha ato miqësi që ju bëjnë më shumë dëm sesa dobi. Në punë keni nevojë për një tronditje. Ndryshimet po vijnë!

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë fantastike për dashurinë. Më në fund, do të kaloni një mbrëmje të bukur me partnerin që do të rindezë tek ju pasionin që keni pasur dikur. Nuk mund të zgjaste shumë më tepër, prandaj shfrytëzoni sa më mirë çdo minutë.