Horoskopi Horoskopi, e hënë 25 janar 2021

Horoskopi, e hënë 25 janar 2021

Dashi

Java do të fillojë shumë mirë, me një Hënë të favorshme. Është koha të konsideroni diçka të re, të shkëputeni nga e kaluara. Edhe nëse rrethanat aktuale nuk janë më të mirat, ju keni rifituar një aftësi të mirë për të reaguar. Sa më afër shkurtit të afrohemi, aq më shumë do të keni një ndihmë të dukshme nga yjet.

Demi

E hëna do të jetë një ditë tjetër tensioni, pakënaqësie. Për disa ditë, ju keni mbartur pakënaqësi për punën. Siguritë mungojnë dhe ky fakt ju shkakton një shqetësim të thellë. Dijeni, megjithatë, se gjithçka që bëni në ditët në vijim do të ketë një ndikim në të ardhmen. Diçka e mirë mund të ndodhë në fund të shkurtit.

Binjakët

Hëna do të jetë ende në shenjën tuaj. Ka të ngjarë që dëshira për më shumë dashuri do të rritet tek ju. Një dëshirë që do të bëhet e papërmbajtshme në shkurt, kur Afërdita do të jetë përsëri aktive. Zemrat e vetmuara duhet të përdorin javët e ardhshme për të dalë në pah!

Gaforrja

E hëna do të fillojë një periudhë që do të përfundojë në fund të majit. Një periudhë në të cilën nuk do të keni lajme të bujshme, por as edhe vështirësitë e përjetuara në të kaluarën, kur Saturni ishte kundër. Ndërsa jeni duke pritur të vijë pranvera, për të arritur gjëra të mëdha, duhet t’i përdorni këto muaj për të zgjidhur çështjet e pazgjidhura. Në tre ditët e ardhshme do të jeni në gjendje të rikuperoni në dashuri.

Luani

Do të duhet të filloni ta thjeshtoni jetën tuaj. Shmangni luftimet e lodhshme dhe të padobishme, situata të ngushta që nuk ju bëjnë të ndiheni mirë. Vlerësoni mirë nëse një projekt do të ketë një të ardhme apo jo. Nga tani e tutje, deri në fund të shkurtit, do të jetë i nevojshëm kujdesi edhe në dashuri, sepse po krijohet një ndarje midis jush dhe partnerit tuaj.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë interesante. Shumë Virgjëresha po vazhdojnë përgjatë rrugës që morën vitin e kaluar. Pavarësisht nga vështirësitë e mëdha të vitit 2020, keni qenë në gjendje të korrni përfitimet dhe këtë vit mund të bëni të njëjtën gjë. Në dashuri duhet të shpëtoni nga frenimi dhe dyshimet dhe të përfshiheni!

Peshorja

E hëna premton të jetë një ditë pozitive, edhe nëse nuk do ta revolucionarizoni jetën tuaj të paqartë. Për këtë do t’ju duhet durim! Nga tani deri në fund të shkurtit do të keni aktiv Merkurin, Venusin, Jupiterin dhe Saturnin: do të jetë e vështirë të mos merrni diçka të rëndësishme!

Akrepi

Do të keni tre ditë shumë të rënda, fizikisht dhe në marrëdhënie. Për ditë me radhë jeni duke u përballur me probleme në dashuri dhe para që vijnë me ngadalë. Në ditët e ardhshme do të jetë e lehtë të hasni në disa momente shqetësimi ose lodhjeje.

Shigjetari

Mund të ndiheni pak të rënë, por dita përsëri do t’ju lejojë të angazhoheni. Në shkurt do të keni një qiell të rëndësishëm, veçanërisht për kontaktet dhe marrëdhëniet. Edhe nëse masat kufizuese nuk ndihmojnë, ju po rifitoni aftësinë tuaj të madhe për veprim dhe për krijimin e marrëdhënieve, madje edhe miqësitë në internet.

Bricjapi

Do të jetë një ditë tjetër në të cilën do të dëshironi të qëndroni vetëm për të reflektuar. Nga e marta Hëna do të jetë kundër: kujdes me disa shqetësime të vogla fizike, ndoshta një dhimbje koke! Përveç kësaj, ju nuk do të humbni forcën dhe motivimin tuaj të madh këto ditë. Ata që janë të vendosur të ndryshojnë diçka në jetën e tyre gradualisht, po arrijnë sukses. Historitë e dashurisë që filluan në dhjetor mund të vazhdojnë me besim.

Ujori

Do të duhet të ndaleni dhe të përgatitni një program, një udhërrëfyes për të ardhmen. Tani e tutje do të keni ide dhe një qiell të rëndësishëm në krah, por nëse jeni konfuzë se çfarë të bëni, do të arrini shumë pak! Ju me siguri nuk do ta ktheni jetën tuaj përmbys, siç do të dëshironit. Në ditët e ardhshme mund të hasni në një problem të parave ose burokracisë: do t’ju duhet të shfaqni arsyet tuaja!

Peshqit

Do të fillojë një periudhë interesante për punën që do të përfundojë në shkurt. Në javët e ardhshme, mund të shfaqen mundësi të reja që mund të kapen në ajër. Në dashuri do të keni nevojë për një marrëdhënie të re, diçka dërrmuese. Ata që janë ndarë kohët e fundit ende mund të merren me zhgënjimet e përjetuara në të kaluarën.