Horoskopi Horoskopi, e hënë 29 qershor 2020

Horoskopi, e hënë 29 qershor 2020

Dashi

Vetëm një javë për të filluar përsëri në dashuri, duke lënë pas çdo keqkuptim në çift. Hëna në anën e kundërt të dielën, sot do ta keni ndryshe. Një situatë e vështirë duhet të vihet në skenë për të lehtësuar stresin e ditës.

Demi

Emocione të reja mund të shfaqen brenda ditëve të ardhshme, por tani duhet të përpiqeni të harroni një person që ju ka lënduar. Jupiteri ndihmon sferën profesionale.

Binjakët

Venusi nga ana juaj promovon dashuri: do të jetë e mundur të rivlerësoni dikë ose të bëni takime të reja. Tani ju mund të zgjidhni problemet me partnerin dhe të gjeni dialogun, situata po përmirësohet. Ndërsa periudha e punës rritet, ju jeni plot energji falë Saturnit të favorshëm. Shmangni diskutimet.

Gaforrja

Mërkuri favorizon dashurinë, veçanërisht të martën. Nëse jeni çift mund të mendoni për plane të mëdha. Goditje të mundshme në punë, të cilat sidoqoftë do të zgjidhen me ndihmën e një profesionisti. Shmangni nervozizmin.

Luani

Dashuria është favorizuar, veçanërisht marrëdhënie të rëndësishme, falë Hënës dhe Venusit. Shmangni stresin e punës në shtëpi.

Virgjëresha

Periudhë e veçantë për dashurinë, në këtë moment nuk ndiheni të prirur për ndjenja, por së shpejti diçka do të ndryshojë. Mund të ketë diskutime, por asgjë serioze. Periudhë pozitive në punë.

Peshorja

Dashuria favorizohet nga Hëna. Pranoni disa ftesa. Ata që janë në çift mund të gjenden duke debatuar për shkak të shumë mendimeve në kokë. Disa pengesa të vogla në punë.

Akrepi

Hëna është në shenjën tuaj dhe, sipas Horoskopit të Paolo Fox, do t’ju japë sharm dhe emocione, por edhe një periudhë të shkëlqyeshme në dashuri. Do të keni mundësi të zgjoni pasionin, ndërsa për beqarët mund të ketë histori të reja. Projektet e preferuara të çifteve, mundësi të mira në punë.

Shigjetari

Në këtë moment ju jeni shumë kritik ndaj dashurisë dhe për këtë keni vështirësi që të distancoheni. Në punë diçka lëviz në drejtimin e duhur.

Bricjapi

Ju nuk jeni në gjendje t’i jepni shumë hapësirë dashurisë dhe kjo mund të jetë një problem. Sidomos ndaj të tjerëve, mbase nevojitet sqarim. Në punë gjithçka duhet të merret me zor.

Ujori

Lajme të mira për ata që janë çift. Propozime interesante mund të mbërrijnë në punë, mos harxhoni kohë.

Peshqit

Një konfuzion i vogël në dashuri, ju ende nuk e dini atë që dëshironi. Zgjidhni atë që ju bën të ndjeheni mirë. Ata që janë në çift mund të mendojnë për diçka të rëndësishme. Iniciativa të reja të preferuara në punë.