Horoskopi Horoskopi, e hënë 4 tetor 2021

Horoskopi, e hënë 4 tetor 2021

Dashi

Në dashuri, nga 7 tetori Venusi fillon një tranzit pozitiv në shenjën tuaj. Nëse ju pëlqen një person, është koha për të hedhur hapin e parë. Dashuritë që lindin në këtë moment janë shumë intriguese. Në vendin e punës, kërkesat duhet të bëhen me pak logjikë, sepse lënia e të sigurtës për të pasigurtën është jo në interesin tuaj. Në shëndet, fillon shërimi psikofizik.

Demi

Në dashuri, nëse çifti është në krizë do të jetë më mirë të merrni një vendim shpejt. Është mirë të qëndroni të qetë dhe të shmangni grindjet me familjen dhe miqtë. Në vendin e punës, herë pas here është mirë të ndaleni dhe të bëni një bilanc të situatës. Në shëndet, një mbrëmje plot vrull për të kaluar të shpenguar me miqtë.

Binjakët

Në dashuri, Hëna e kundërt e sotme rrezikon t’ju bëjë të shihni gjithçka të zezë. Ju jeni në një gjendje stabiliteti më të madh, filloni të vlerësoni situata të reja. Në vendin e punës, ju duhet të menaxhoni më mirë veprimet tuaja, ka shumë mundësi që ju të vendosni një situatë kaotike në rregull. Në shëndet, merrni kohë për gjithçka, ju pret një ditë e shqetësuar.

Gaforrja

Në dashuri, kujdes me situatat që mund të krijojnë siklet, xhelozi dhe ankth. Ndjenjat që po përjetoni tani janë të vërteta. Në vendin e punës, keni nevojë për një nxitje, por do të ketë shumë për të bërë deri në shkurt për të përmirësuar situatën. Në shëndet, përpiquni të jeni më optimistë.

Luani

Në dashuri, këtë të hënë do t’i besoni shumë partnerit dhe miqve tuaj. Nëse ka një ish ose një person që ju ka borxh shpjegime, ka të ngjarë të ndodhë në këto 24 orë. Në vendin e punës, ka shumë gjëra të reja që vijnë për ata që kanë një biznes të pavarur, është koha të ndaleni për një moment për të mbledhur të gjitha idetë. Në shëndet, është një periudhë lodhjeje, planifikoni një mbrëmje të qetë.

Virgjëresha

Në dashuri, keni vështirësi në zgjidhjen e një problemi në marrëdhënie, kërkoni falje partnerit tuaj edhe nëse ishte thjesht një lajthitje e vogël. Në vendin e punës, ka një lajm të mirë për ata që kanë biznesin e tyre; projekte të rëndësishme deri në fundin e shkurtit 2022. Shëndeti mirë, dita fillon mirë, por përfundon me shumë lodhje.

Peshorja

Në dashuri, nëse ju pëlqen një person është koha për të ndërmarrë veprime. Takimet e reja japin emocione të forta. Në vendin e punës, ka mundësi të reja që do t’ju ​​bëjnë të ndryshoni mendje për projektet. Shëndeti është mirë, do të jeni në dispozicion të një anëtari të familjes që ka nevojë për ju.

Akrepi

Në dashuri, është një ditë shumë pozitive. Këto nuk ishin kohë të lehta, por përpiquni të mos kujtoni të kaluarën. Në vendin e punës, një marrëveshje mund të ndryshojë në momentin e fundit, ndoshta ju tashmë keni filluar një rrugë të re disa kohë më parë. Në shëndet, ju jeni në një fazë shërimi.

Shigjetari

Në dashuri, disa çifte me jetë të gjatë mund të mendojnë për një shkelje. Edhe nëse jeni një optimist i palodhur, kjo e hënë mund t’ju bëjë të shihni gjithçka të zezë. Në vendin e punës, lajme të rëndësishme për ata që janë të zhgënjyer nga një aktivitet i pakënaqshëm. Sa i përket shëndetit, pushoni dhe shmangni stërvitjen e tepërt.

Bricjapi

Shumë prej jush po kërkojnë një dashuri që nuk është shumë e kërkuar. Ndjenjat që përjetoni në këtë ditë janë të diskutueshme dhe dashuria vuan. Në fushën e punës, me vullnet të mirë do të zhbllokoni një projekt që është ndalur për ca kohë. Kushtojini vëmendje shpenzimeve këtë muaj. Në shëndet, ndiheni pak të stresuar, kaloni një mbrëmje të qetë në shtëpi.

Ujori

Në këtë ditë ju duhet të rikuperoni dashurinë, pas një shtatori konfliktual. Është një kohë kur ju duhet të bëni zgjedhjet e duhura. Në vendin e punës, nëse gjërat nuk shkojnë në rrugën e duhur, mos kini frikë t’i mbyllni ato, mos lejoni që të ndikoheni. Në shëndet, është një ditë pozitive; keni përmirësim të aftësive fizike.

Peshqit

Në dashuri, kjo e hënë sjell disa dyshime në lidhje. Mundohuni të mos debatoni me partnerin tuaj për çështje të vjetruara. Në vendin e punës, ju doni të bëni gjëra të reja, për momentin të jeni të kënaqur me atë që është. Më mirë të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë, rrezikoni të bëni gabime të mëdha. Në shëndet, kjo është gjithashtu një ditë me pak forcë, pushoni më shumë.