Horoskopi Horoskopi, e hënë 5 prill 2021

Horoskopi, e hënë 5 prill 2021

Dashi

Kjo ditë e hënë e Pashkëve sinjalizon fillimin e një risie të madhe. Java do të jetë shumë e ngarkuar, sepse do të ketë disa ngjarje të rëndësishme. Për disa mund të jetë edhe një javë vendimtare.

Demi

Kjo e hënë e Pashkëve lind me disa dyshime, në këtë periudhë do të ishte më mirë të shmangni situata që mund t’ju bëjnë nervozë. Kjo mund të ndodhë si në punë, ashtu edhe në marrëdhënie.

Binjakët

Në këtë fillim të javës deri të mërkurën ju mund të rigjeni një kapacitet të mirë për veprim. Kjo është një parajsë e shkëlqyer edhe për ata që duan të përjetojnë një ndjenjë. Venusi ndihmon dashurinë.

Gaforrja

Ju mund ta kaloni këtë të hënë të Pashkëve në mëngjes me mendime; tani ashtu si ka ndodhur edhe në fund të marsit, mund të ketë një mijë pasiguri se çfarë të bëni, ku të shkoni.

Luani

Këto janë tre ditë që ju ftojnë të keni kujdes me fizikun. Ata që i kanë dhënë fund një historie tani sigurisht që nuk e rimarrin atë, por duan të fillojnë përsëri.

Virgjëresha

Projekte të reja dhe emocione të reja po vijnë. Është një qiell i qetë për ndjenjat që do të nxehen në gjysmën e dytë të prillit. Kjo është një e hënë e Pashkëve mjaft e qetë.

Peshorja

Kjo e hënë e Pashkëve ju forcon. Ju jeni aq plot me projekte dhe gjëra për të bërë, saqë ndonjëherë ndiheni të humbur. Në çdo rast, e marta dhe e mërkura do të jenë dy ditë të mira.

Akrepi

Dilni nga një javë e rëndë kështu që kjo e hënë është e mirëseardhur, sepse është pak më intriguese. Mundohuni të bëni paqe me veten tuaj sepse shumica e tensioneve në marrëdhënie lindin nga ju.

Shigjetari

Dielli, Mërkuri dhe Venusi në aspektin e mirë flasin për emocione, për risi; fillon një fazë e rimëkëmbjes së madhe, veçanërisht nëse në dhjetë ditët e para të marsit kishte një problem personal ose fizik.

Bricjapi

Këto ditë ju duhet të vazhdoni ambicien tuaj, por pa e ekzagjeruar. Yjet aktualisht këshillojnë të vëzhgoni, më mirë esa të veproni. E njëjta gjë vlen edhe për dashurinë.

Ujori

Ju keni një dëshirë të madhe për të shprehur gatishmërinë tuaj për të vepruar. Ky është një moment më paqësor edhe nëse duhet të kuptoni se çfarë është e mundur. Dashuria gjithashtu mund të mbërrijë brenda natës.

Peshqit

Në këtë periudhë keni dëshirën për të jetuar në një mënyrë paqësore, por pa përjashtuar asgjë. Mundohuni të jeni optimistë dhe rrethohuni me njerëz po aq optimistë.