Horoskopi Horoskopi, e martë 2 Mars 2021

Horoskopi, e martë 2 Mars 2021

Dashi

Do të ndjeni një nostalgji të çuditshme për diçka ose dikë nga e kaluara juaj. Ju jeni njerëz shumë emocionalë dhe kjo gjendje shpirtërore do t’ju krijojë shumë probleme. Mundohuni të ekuilibroni jetën tuaj dhe do të shihni se situata do të jetë shumë më e mirë.

Demi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, ju pret një ditë do ku ndjenjat do të jenë protagoniste. Më në fund do të jeni në gjendje të afroheni me një person të veçantë që do të kënaqet nga hijeshia juaj. Në punë mbase ka ardhur koha për një ndryshim të drejtimit.

Binjakët

Mërkuri do të ndikojë këtë të martë në ditën tuaj. Një lajm i mirë do të mbërrijë në punë dhe ai projekt për të cilin po punonit do të ketë një përshpejtim të papritur. Në dashuri, ka ardhur koha për të nxjerrë përfundime.

Gaforrja

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, këtë të martë do të keni një mundësi të papërsëritshme. Mundohuni ta rrokni në ajër dhe do të shihni se sa do të ndikojë në të ardhmen tuaj. Në dashuri disa grindje të vogla në mbrëmje, por asgjë serioze. Mos harroni ta shtyni atë takim të rëndësishëm … nuk jeni akoma gati.

Luani

Do të shpërqendroheni shumë, veçanërisht për shkak të kalimit të Venusit. Do të ndodhin ngjarje të paparashikuara që ju do të luftoni për t’i menaxhuar, madje edhe jeta juaj personale nuk ju ndihmon t’i kushtoni aq kohë biznesit tuaj, sa do të duhej.

Virgjëresha

Këtë të martë, falë pranisë së Marsit, do të ndiheni të palodhur. Por përpiquni të mos e teproni, sepse lodhja, edhe nëse nuk e ndjeni, është në të vërtetë atje, veçanërisht për shkak të një jave shumë stresuese. Gjërat shkojnë mirë për sa i përket dashurisë.

Peshorja

Do të duhet të përpiqeni të jeni më proaktivë dhe optimistë. Më në fund, një lajm i mirë do të vijë në punë edhe nëse nuk do t’ju bëjë jashtëzakonisht të lumtur. Në dashuri, gjithçka është në rregull, edhe pse keni nevojë për më shumë pasion.

Akrepi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të keni kujdes nga tërheqjet dhe goditjet e rrufesë. Gjithçka është mirë nëse jeni beqare, por kini kujdes nga ata që janë në një lidhje të qëndrueshme, mund të bini në gabim. Puna mirë sidomos në orët e pasdites.

Shigjetari

Ju jeni njerëz shumë romantikë dhe të pasionuar dhe megjithatë do të silleni ndryshe. Mundohuni të kuptoni arsyen për atë që do të thuhet dhe merrni një sugjerim për të përmirësuar karakterin tuaj. Në punë, ka ardhur koha për të marrë një vendim të rëndësishëm.

Bricjapi

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të duhet të përpiqeni të dukeni të relaksuar në sytë e shefit tuaj. Ju intereson shumë kjo punë prandaj përpiquni të demonstroni sa më shumë që të jetë e mundur. Në dashuri gjithçka shkon mirë edhe nëse për fat të keq, ndonjëherë, ka shumë debate.

Ujori

Do të duhet të rirregulloni idetë tuaja për të kuptuar se çfarë dëshironi me të vërtetë për të ardhmen tuaj. Ju dëshironi shumë nga jeta edhe nëse fatkeqësisht nuk doni të bëni shumë përpjekje. Ruani qetësinë dhe qëndroni vigjilentë në mbrëmje.

Peshqit

Sipas parashikimeve të Paolo Fox, do të jetë një ditë fantastike për ndjenjat. Gjërat kanë qenë të mrekullueshme me partnerin kohët e fundit. Ka ardhur koha të mendoni për të ardhmen dhe të përgatiteni për hapin e madh. Mirë për sa i përket punës.